Ogrodzenia posesyjne

Oferta ogrodzeń posesyjnych

Współcześnie ogrodzenie posesji jest tak samo ważne jak wybór okien czy bramy garażowej. Mnogość wzorów, rozwiązań, stylów pozwala na przeprowadzenie modernizacji posesji czy też zakończenia budowy domu, funkcjonalnym a przede wszystkim zapewniającym bezpieczeństwo ogrodzeniem.

Oferta bram wjazdowych

Wyznacznikiem niezawodnego i funkcjonalnego dostępu do posesji jest odpowiednio dobrana brama wjazdowa. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala dopasować bramę do ogrodzenia i otoczenia zaprojektowanego w dowolnym stylu.

Brama jedno lub dwuskrzydłowa, może być obsługiwana ręcznie bądź za pomocą automatyki ze zdalnym sterowaniem. Konstrukcja wykonana jest z profili zamkniętych, może być montowana do słupów murowanych lub stalowych systemowych.

Brama przesuwna – samonośna konstrukcja zapewniająca płynną pracę w każdych warunkach. Dla bezpieczeństwa i wygody użytkowników istnieje możliwość zamontowania napędu w słupku zintegrowanym z konstrukcją bramy. To unikalne rozwiązanie daje możliwość dostępu do urządzenia sterującego tylko osobom posiadającym klucz i chromi mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi.

Pobierz katalogi