Drzwi automatyczne

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne – stosuje się w obiektach o dużym natężeniu ruchu (np.hipermarkety, hotele, biurowce). Składają się z jednego lub dwóch skrzydeł rozsuwających się na boki. W przypadku drzwi przesuwnych automatykę mocuje się w belce nośnej lub do nadproża

Drzwi karuzelowe

Drzwi karuzelowe – nadają budynkowi elegancki, prestiżowy wygląd. Składają się z dwóch, trzech lub czterech skrzydeł połączonych ze sobą promieniście. Ze względu na swoją konstrukcję skutecznie oddzielają przestrzeń wewnątrz budynku od przestrzeni zewnętrznej.

Drzwi łukowe

Drzwi łukowe mają kształt półkola lub wycinka koła. Składają się ze skrzydeł zachodzących na siebie.Dzięki takiemu rozwiązaniu można maksymalnie wykorzystać istniejącą przestrzeń.

Drzwi przymykowe

Drzwi przymykowe – mają wszechstronne zastosowanie. Mogą być stosowane zarówno na zew. jak i wewnątrz budynku. Często wykorzystuje się je, również na drogach ewakuacyjnych. Drzwi mogą być wykonane w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Otwierają się za pomocą siłownika elektro-hydraulicznego lub elektrycznego.

Pobierz katalogi