27 listopada 2020 r.  rusza promocja na BLACK FRIDAY! Promocja potrwa do 28 listopada 2020 r.

                                                                                                             Produkty objęte promocją: 

OKNA PVC:

FEN 76 5R, FEN 76 5S, FEN 82, FEN 92

Wszystkie modele okien łączą w sobie nowoczesne i bezpieczne rozwiązania oraz bezkompromisową estetykę.

Eleganckie i trwałe, posiadają bardzo korzystne współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej.         
Aktualne trendy w architekturze to zwrot w kierunku dużych przeszkleń, które coraz częściej stosuje się w budownictwie jednorodzinnym. Okazałe tafle szkła umieszcza się najczęściej w salonach otwartych na ogród. Duże przeszklenia pozwalają napełnić przestrzeń domu naturalnym światłem i jednocześnie integrują wnętrze budynku z jego otoczeniem.

Żaluzje zewnętrzne (fasadowe) zyskują popularność na polskim rynku. To nowoczesny element, który dodaje lekkości bryle budynku. Żaluzje fasadowe montowane są na zewnątrz i dedykowane do obiektów o dużej powierzchni okien lub szklanych fasad.

ROLETY NAKŁADANE

RN, RS, RZ

W ofercie rolet można spotkać propozycje dla każdego typu budynku, zarówno starszego, jak i dopiero powstającego. W tym drugim przypadku szczególnie polecane są tzw. rolety do zabudowy – KALIMA RZ, które najlepiej redukują ubytki ciepła. Proponujemy również rolety naokienne (KALIMA RN) i elewacyjne (KALIMA RS). O różnicach między nimi, piszemy nieco niżej.


BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

VENTE


Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy KRISPOL.


SILNIKI ROLETOWE 

STARCUS

SILNIKI ZESTAWY GARAŻOWE

STARCUS

DRZWI

SOLANO


Wyjątkowo wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych, solidne, a zarazem niezwykle stylowe wypełnienia oraz szeroka gama kolorystyczna – wszystko to sprawia, że drzwi SOLANO odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

ALUMINIUM

FEN 86A